Multitek Ankara servisi

Multitek Ankara servisi

Multitek telefon santralleri,görüntülü ve görüntüsüz diafon sistemleri, telefon makineleri, fct cihazları ve bir çok ürünün yerinde ve zamanında servisi Teldata tarafından eksiksiz bir şekilde verilmektedir.

TELDATA, her şeyden önce, çalışma alanında sorunları yerinde saptayıp, en kısa sürede soruna çözüm buluyor.

İLETİŞİM

 

YERİNDE SERVİS

TELDATA, hız, kalite ve müşteri memnuniyetini ana ilkeler olarak benimseniyor. TELDATA her şeyden önemlisi çözüm üretiyor. TELDATA, her şeyden önce, çalışma alanında sorunları yerinde saptayıp, en kısa sürede soruna çözüm buluyor.

TELDATA, bu anlamda hız, kalite ve müşteri memnuniyetini ana ilkeler olarak benimsiyor. TELDATA her şeyden önemlisi çözüm üretiyor.TELDATA, tüm hizmet alanlarında sorunları yerinde saptayıp, en kısa sürede soruna çözüm buluyor.

Değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün. Bu anlamda firmamız, genç, dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosu ile sizi bilişim çağının gereklerine hazırlamak tam bir çözüm olmayı amaçlıyor.

TELDATA, teknolojik çağın gerektirdiği bir çok alanda faaliyet göstermektedir. Sektörde geçen uzun yıllar ardından, sektör çalışanlarının olduğu kadar, kullanıcıların sorunları üzerinde de birikim ve deneyime sahip olduğuna inanıyor. Sektörde bulunduğumuz uzun yıllar boyunca gözlemlediğimiz kullanıcı sorunlarını hafifletebilmek amacı ile " YERİNDE SERVİS " hizmetini hayata geçirdik

 

MULTITEK ANKARA SERVİSİ

Ankarada Multitek servisi, Multitek diafon servisi, Multitek santral servisi bakım onarım ve kurulum ihtiyaçlarınız için anahtar teslim çözümler.

Multitek telefon santralleri ve apartman konuşma sistemlerinin Ankaradaki yetkili satıcı, servis noktası olan firmamız yerinde, yeterli ve profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Multitek telefon santralleri,görüntülü ve görüntüsüz diafon sistemleri, telefon makineleri, fct cihazları ve bir çok ürünün yerinde ve zamanında servisi Teldata tarafından eksiksiz bir şekilde verilmektedir.

 

Ankara Multitek servisi hizmeti almak için bize ulaşın

Ad Soyad / Firma :

Telefon numarası :

Notunuz :

 
 

multitekankaraservisi.com © 2014

Doğru Nokta